Про нас

Про нас
Коротко про нас

Місія & Бачення

Компанія Grand Pools - більше 2-х років на ринку виробництва композитних басейнів. Наш продукт - це якісний і доступний басейн.

Проводячи консультації ми підбираємо оптимальне рішення для кожного клієнта.

ВІТАЛІЙ ПРЕЙЗНЕР

Чому саме ми?

Grand Pools має великий досвід роботи і готових рішень. Ми пропонуємо послугу "Басейн під ключ" і ряд інших послуг:

  • Висока якість продукції. Ми використовуємо високої якості матеріали і особливу методику виробництва басейну. Завдяки цьому наші Чаші витримують сильні навантаження і служать значно більше аналогів.
  • Доступні ціни на басейни. Наші клієнти підтвердять Вам, що працюючи з нами, Ви економите гроші які могли витратити по не знанню. Один із прикладів: Перед тим як доставити Басейн на об'єкт, ми готуємо яму під Чашу. Після цього привозимо басейн. Для того, щоб розвантажити чашу басейну з причепа потрібен маніпулятор, і щоб не викликати маніпулятор 2 рази (для розвантаження і для монтажу) ми заздалегідь готуємо місце для басейну. Тим самим економимо Ваші гроші.
  • Доставка Всією Україною. Виконуємо доставку фірмовим причепом, з цього ціна за доставку значно нижче конкурентів. доставляємо в всі міста України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Львів, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця та інші.
  • Установка басейну. Це комплекс робіт який включає в себе: монтаж басейну, набір води, очищення води, підключення та налаштування обладнання для басейну.
  • Фотозвіти виконаних робіт. На сайті і в групі Facebook часто викладаємо фотографії всіх процесів. Від виробництва Чаші до установки на дачу клієнту.

За 2 роки роботи ми заслужили репутацію надійного партнера, виконуючи свої зобов'язання в строк. Замовляючи у нас басейн - Ви завжди будете впевнені в результаті.

Історія робіт

Виконані Проекти

Ознайомтеся з переліком обладнання до басейну

Докладний огляд обладнання

Получить консультацию
Лайф: +38 (063) 821 68 25
Киевстар: +38 (068) 891 63 39

Заказать обратный звонок